Obsah

Aktuality

06.09.2021

Projekt "Volbiště CZ"

Virtuální volební klání

Detail Aktuality

26.08.2021

Revize katastrálního území 5.3. - 31.12. 2021

Ve dnech 20. a 22. září budou v prostorech obecního úřadu Pohoří přítomni pracovníci katastrálního úřadu a budou probíhat jednání, na která dostali občané poštou pozvánky.

Detail Aktuality

27.07.2021

Úřad práce nabízí pomoc občanům

Úřad práce ČR realizuje na všech pracovištích v rámci celé ČR projekt OUTPLACEMENT, který reaguje na stávající situaci v době koronavirové krize. Prostřednictvím projektu nabízíme služby, které mohou pro zaměstnavatele i zaměstnance pomoci zmírnit dopady snižování počtu zaměstnanců, hromadného pr

Detail Aktuality

22.06.2021

Středočeské kulturní léto

Středočeské kulturní léto 2021 odstartuje jazzový koncert na nádvoří vlašimského zámku 11. června. Zatím posledním představením budou 25. září ukázky z inscenace Loupežník a rozhovor s jejím režisérem Tomášem Töpferem v Památníku Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše. www.stredoceskekulturnileto.cz

Detail Aktuality

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...