Obsah

Aktuality

12.08.2019

ÚPLNÁ UZAVÍRKA SILNICE MEZI POHORKOU A SKALSKEM od 12. do 31. sprna

Z důvodu opravy havarijního propustku v úseku mezi Pohorkou a Skalskem je od 12. do 31. srpna úplná uzavírka silnice. Omezena je i autobusová doprava směrem na Kamenici. Pohorka a Skalsko zůstane po celou dobu bez autobusů. Vzhledem k tomu, že jde o neplánovanou mimořádnost prosíme všechny o vstřícnost a trpělivost při cestování. Snaha je havarijní stav odstranit do konce prázdnin, aby nebylo ohroženo cestování dětí do škol. Trasa je navržena s ohledem na nemožnost otáčet autobus ve Skalsku nebo někde po trase a nemožnost zabezpečit menší autobusy. Trasa je v základu odkloněna z Jílového přes Radlík a Kostelec u Křížků a pouze některé spoje zajíždějí do Pohoří a Těptína. Cestující nastupují podle směru kam jedou v zastávce v tom směru jako kdyby nebyla výluka. Snahou bylo zachovat co největší počet spojení, ale ne vždy to šlo, prosíme o sledování jízdního řádu a informační vývěsky.

Detail Aktuality

12.06.2019

Informace e-mailem

Připomínáme možnost automatického odebírání informací z webových stránek obce e-mailem. Stačí se registrovat v levém sloupci webu.

Detail Aktuality

12.06.2019

Zpravodaj červen 2019

Nové vydání obecního zpravodaje.

Detail Aktuality

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...