VÝZVA STAROSTKY - spotřeba pitné vody

Informace k opakovanému výpadku dodávky pitné vody v obci.

Výzva ke stažení zde.

VÝZVA STAROSTKY – spotřeba pitné vody

Vážení občané,

od čtvrtka 17. 6. 2021 dochází opakovaně k výpadkům dodávek pitné vody do části obce Skalsko. Šetřením příčiny nebyla zjištěna žádná technická závada, ale důvodem byla extrémní spotřeba pitné vody způsobená napouštěním bazénů, zaléváním zahrad či umýváním aut. V případě vyčerpání kapacity vodojemů trvá několik hodin, než se voda z obecních vrtů v Chotouni opět doplní. Proto není možné z obecního vodovodu napouštět bazény, zalévat zeleň a mýt auta! Vodu do bazénu je možné si objednat u VHS Benešov. K zalévání zahrad je nutno využívat zachycenou dešťovou vodu.

Na základě výše uvedeného prosím všechny, kteří tu trvale žijeme anebo trávíme chvíle odpočinku, o maximální ohleduplnost a šetrné hospodaření s pitnou vodou.

Děkuji za pochopení.

Petra Adámková, starostka                                                              V Pohoří dne 21. 6. 2021

Vytvořeno: 21. 6. 2021
Poslední aktualizace: 21. 6. 2021 16:53