Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ing. Petra Adámková
Starosta

Novinky

12.08.2019

ÚPLNÁ UZAVÍRKA SILNICE MEZI POHORKOU A SKALSKEM od 12. do 31. sprna

Z důvodu opravy havarijního propustku v úseku mezi Pohorkou a Skalskem je od 12. do 31. srpna úplná uzavírka silnice. Omezena je i autobusová doprava směrem na Kamenici. Pohorka a Skalsko zůstane po celou dobu bez autobusů. Vzhledem k tomu, že jde o neplánovanou mimořádnost prosíme všechny o vstřícnost a trpělivost při cestování. Snaha je havarijní stav odstranit do konce prázdnin, aby nebylo ohroženo cestování dětí do škol. Trasa je navržena s ohledem na nemožnost otáčet autobus ve Skalsku nebo někde po trase a nemožnost zabezpečit menší autobusy. Trasa je v základu odkloněna z Jílového přes Radlík a Kostelec u Křížků a pouze některé spoje zajíždějí do Pohoří a Těptína. Cestující nastupují podle směru kam jedou v zastávce v tom směru jako kdyby nebyla výluka. Snahou bylo zachovat co největší počet spojení, ale ne vždy to šlo, prosíme o sledování jízdního řádu a informační vývěsky.

Detail Aktuality

28.06.2019

Rozpočtové opatření č. 4

Detail Úřední deska

12.06.2019

Informace e-mailem

Připomínáme možnost automatického odebírání informací z webových stránek obce e-mailem. Stačí se registrovat v levém sloupci webu.

Detail Aktuality